Pogledaj jedan post
Old 31.08.2016., 17:44   #63
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
i kako ucitelji /profesori imaju svoje obaveze i žele privatnost, tako ih imaju i roditelji koji žele isto. pa po cemu je privatnost nastavnika važnija od privatnosti roditelja?
i, tko je onda tu žrtva? tko narušava ciju privatnost i, tko kome oduzima slobodno vrijeme

i, imam li pravo temeljem ovog reci da su ucitelji i profesori psihici koji zlorabe moju privatnost, kao što obicavaju reci pojedini (ovdje na forumu) "nastavnici" za roditelje?
Jel ti stojiš iza ovih svojih izjava? Ako stojiš, zašto si dala svoj broj mobitela školi?

Ja sam, vidiš, mrtva hladna i nasmiješena rekla roditeljima kad su tražili moj broj da ga ne mogu dobiti jer je to moj privatni broj i jer se ionako na nastavi ne javljam nikome jer ne prekidam nastavu. A u svoje slobodno vrijeme nisam im dužna biti na dispoziciji, niti mi je dodijeljen službeni mobitel i pripadajuće mu kune, niti mi je plaćeno vrijeme telefoniranja kao radno. Nije mi to bilo ni najmanje neugodno ni problematično. Jer iza toga stojim ja i stoje propisi.

Zašto ti ne učiniš isto? Ako ti misliš da tvoja dostupnost ne koristi tebi ni tvom djetetu, zašto se u skladu s time i ne ponašaš? Istinabog, razrednik će u bilješke unijeti da si uskratila svoj broj premda je predviđeno i propisano da ga daš i nećeš biti ometana od strane profesora psihića koji remete tvoju privatnost.

To za slučaj da želiš istjerati pravo i pravdu.

A za slučaj da samo želiš biti neometana, jednostavno ne digneš slušalicu.

Za slučajeve da Protokol zahtijeva našu obavezu obavještavanja roditelja pozivom na telefon, razrednik će napisati bilješku "roditelj odbio dati broj telefona i nemoguće ga je telefonom dobiti". I svi sretni i zadovoljni.

Zakaj dramiš toliko?
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom