Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 11:39   #1
Loša demografska slika krivac za vladavinu dvije najveće stranke?

Očitavam brojila honorarno po zgu i tek sad sam dobio pravi uvid u to kolko je demografska slika države katastrofalna..otprilike 4/5 kućanstva otvori penzionerski par i mentalni sklop većine, i ne pretjerujem, je žalostan, čast pametnim izuzecima. Većina njih pogubljena u prošlim vremenima, hrpa njih ne prizna niš kaj ne čuju na hrt-u, ne glasamo za sdp za srbe, sanader nije krivac kolkim ga se prikazuje, četnički mediji su to napuhali, glasamo za plenkija imat ćemo lijepog premijera bar itd..popričam s masom njih, prije mi je to bilo u rangu smiješnog, više nije, sad vidim ko i s kakvim razmišljanima održava hdz-sdp na vlasti i kroji mladima sudbinu..jer mi je neshvatljivo da mlada visokoobrazovana osoba može dat glas jednoj od te dve stranke isto kak mi neshvatljiva niska razina osvještenosti i razmišljanja penzionera, imam hrpu rodbine vani i stariji ljudi definitivno pametnije razmišljaju nego naši pa je pitanje kaj je izvor truželi države zapravo..ako je to tako, da hdzsdp vladaju zahvaljujuć enormnom udjelu penziora s zaostalim razmišljanjima, ne vidim boljitak za državu idućih 20-30 godina bar, tek kad bude smjena generacija, mi mladi sada sigurno nećemo pod stare dane glasat za ovakve face kakve sad vladaju. Kaj vi mislite?
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom