Pogledaj jedan post
Old 21.10.2017., 21:56   #2446
Tražim žensku osobu,do cca 35 god, isključivo iz Zagreba za vezu i zajednički život jednog dana...

Prije svega si normalna, voliš se zezati a i biti ozbiljna kada treba.Znaš što hoćeš i želiš, imaš nekakvog ljubavnog iskustva ili kao i ja, nemaš sreće u ljubavi. Iskrena si,jednostavna, ne muljaš, romantična si osoba i voliš takve stvari a ne bježiš kada su problemi u pitanju. Tražiš neku normalnu i ok osobu. Isto tako mi tvoj izgled nije bitan, nisam ni ja neki ljepotan pa takvu i ne tražim.

Ja sam dečko iz bliže okolice ZG-a,imam 33 god,mršav, iskren,normalan,,romantičan,situiran, nosim naočale.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim životinje (imam kućnog ljubimca).
Filmove obožavam gledat, surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom. Nisam alkoholičar,manijak,luđak. Ako je nekoj curi bitno - ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali imam neka primanja.

Pošto imam već dosta iskustva sa ovakvim upoznavanjem, i loših i dobrih, molim da mi se ne javljaju osobe koje vole vrijeđati, omalovažati, koje neznaju što žele, kojima je jedini cilj dopisivanje, koje lažu,muljaju,kojima su jedini i glavni kriteriji nečiji izgled,novac itd. Ako si jedna od takvih osoba, onda ovo nije oglas za tebe.


Za početak, možeš mi se javiti na PM.
NPC is offline  
Odgovori s citatom