Pogledaj jedan post
Old 17.10.2010., 21:44   #6566
Quote:
Betili kaže: Pogledaj post

Ja sam od pozitivnih nalaza imala: polineuropatija, ostecenje lakrimalnih, pljuvacnih i parotidnih zlezda(suhoca ociju i usta). U jednom momentu povisen CRP, ali cim je ponovljen nakon par dana bio je u normali. Ostalo sve normalno.

Od simptoma sam imala(lista je malo poduza ): suhe,crvene oci kao da imam pesak u njima pa me zulja, suhoca usta, stalne glavobolje, atipicna trigeminalna neuralgija(bol u maxilarnim sinusima i ponekad u ocnim dupljama), bolovi po celom telu u misicima i zglobovima, strahoviti bolovi i grcevi u nogama, nemogucnost hodanja na petama, bolovi u listovima, butinama, kolenima(jedva sam hodala i to samo kratke staze), stalni osecaj velike iscrpljenosti, umora, losa koncentracija(ponekad nisam mogla da pratim sta mi neko govori), lose spavanje, neuropatske senzacije po telu, sigurno sam nesto i zaboravila, ali to bi bilo to.

Sad trenutno u trudnoci imam samo i dalje suha usta, povremene grceve u listovima, bolove u ledjima(ali to vise pripisujem trudnoci) i bez terapije sam.

Pozdrav!
da se ne urekne kuc.kuc. super si se izvukla molim Boga da tako i ostane a da se nakon poroda rijesis i ovih i uzivas u svojoj princezi.
betilli moras svoju emotivnost ako budes lezala u bolnici ostaviti iza vrati i razmisljati samo o svojoj princezi kao cilju jer nikom ne mozes oduzeti bol ali sebe sacuvati da bar u nekoj mjeri.

pusa i misli na sebe i nasu princezu

Zadnje uređivanje Silvery : 18.10.2010. at 00:37. Reason: quote
Ziza Kovacevic is offline