Pogledaj jedan post
Old 20.07.2010., 15:30   #17
Quote:
oana kaže: Pogledaj post
pa miša mu, nisam ti ja učiteljica!

"i" i "i" je moja pjesnička sloboda..... zapravo, htjedoh reći da između muškaraca i žena postoji razlika u mogućnosti biti istovremeno nježan, brižan, odgovoran, a strastven, maštovit, divlji (pa još i pouzdan)... e, sad.. je li ona uvjetovana isključivo socijalizacijom (drugačijim odgojem, očekivanjima) ili je u pitanju i genetika (ja sam nekako pristalica bio-psiho-socijalnih teorija različitosti)... ne znam...
napominjem, govorim samo o vlastitim dojmovima...

a što se tiče multitaskinga (pisano po Vuku)... to ti je "sposobnost" da istovremeno obavljaš više poslova. kažu da su žene tu vještije... možda svemu pristupaju površnije, ali u konačnici, ne možemo funkcionirati samo jednolinijski, pravocrtno (ni u vezi, ni u svakodnevnom životu) jer se stvari odvijaju, u najmanju ruku - paralelno...

želiš li da ti još zakompliciram ili ti je ovo sasvim dovoljno?
Pa dobro učeteljice, ima jedna omaškica ako dopustiš.
To što je neko taj fakin multitasking to nikako ne možeš preslikati na čovjekova svojstva kao osobe.

Ispravi me, ako griješim: Ako netko nema sposobnost da više stvari radi istovremeno (pegla, čita, i ljulja koljevku) ne znači da ne može biti radišan, predan, pošten, sexualan.

Tezu On je super, brižan, pažljiv, opušten, odgovoran, samo eto ne jebe si povezala sa pere, kuha, briše prašinu samo eto nemože i zabijat brokve.

da,ne?
__________________
let's go iđemo
kingsize is offline