Pogledaj jedan post
Old 14.03.2011., 23:45   #51
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li bi upalilo ono: "Zamisli nas dvoje kao par."
Ja se trenutno zezam s jednom curom na taj način. Baš na taj. I ona sa mnom, ali ja fakat ne osjećam ništa prema njoj. Ni ona prema meni. Jedina je razlika u tome što si mi nismo Bog zna kakvi frendovi. Nikad nismo bili solo na kavi i tak to...

...

Ja imam 20, ona 21 i to je mali problem.
jedna godina razlike nije nikakav problem; ja sam pokusao u vezu sa curom dvije god starijom od mene i... nisam uspio

heh, bas si me podsjetio na jednu curu iz mog razreda. ono, isto nista ne osjecam prema njoj ali ipak se zafrkavamo... neko vrijeme sam govorio da mi je ona cura(ispred nje), pa me ona pitala ako cu se ozenit za nju......
mozda obracam malo vise pozornosti na nju jer sjedi ispred mene, ali ne mogu reci da sam zaljubljen u nju

Quote:
hard-candy kaže: Pogledaj post
Baš to. Okrenuti sve na zajebanciju i snimati reakciju pritom, geste, poglede, je li joj šala neslana, jel joj neugodno, jel joj se okice cakle.. ono, malo glumiti psihologa.
Rizik da ćeš upropastiti prijateljstvo je gotovo zanemariv (pa to je bila zajebancija, jel - ako ne prođe, afkors ), a iz njezinih se reakcija može jako puno iščitati. Nema se što izgubiti, zapravo.
zamislimo da joj je sala neslana i da ima izraz lica kao da ne kuzi foru, onako ozbiljan.to bi znacilo da bi autor trebao odustati od nje. ali to opet nista ne rjesava. autor ce se i dalje s njom druziti kao da se nista nije dogodilo i znati ce da nece biti nista od veze. i opet ce se muciti kao i do sada. uostalom autor moze krivo procjeniti izraz njezinog lica i sam se zajebati.

Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Briem da cu jedino imat hrabrosti rec ista kad popijem hehehehehhe trta me
Fino se nalijem i dum hehehehehhehe
pa da! lijepo odete van navecer s drustvom, tamo malo popijete i ti joj lijepo kazes sto osjecas. ono,kad popijes boli te kurac za sve i bit ce ti mnogo lakse rec, a moooozda bi ti se povecale sanse da te ne odbije ako je i ona malo pijana. ako te odbije onda samo kazes da si bio pijan...(ovu zadnju recenicu sam nasao na nekoj drugoj temi pa sam ti napisao kao prijedlog iako osobno ne vjerujem da bi se tako uspio izvuci )

ali u svakom slucaju, sto god napravio, javi ovdje sto se dogodilo
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom