Pogledaj jedan post
Old 17.05.2012., 17:57   #55
U osnovi mislim da si ti negdje napisao dobru rečenicu - većina ljudi danas je egocentrično zaokupljena vlastitim životom i uopće ne obraća pozornost na druge i njihove živote, kamoli potrebe. Jednostavno se trebam ponašati kao i većina :-) U zadnjih nekoliko dana to radim i mogu reći da je osjećaj odličan! Ustvari samo vraćam istom mjerom

Pozvao me frend na proslavu rođendana, inače poznat po tome da nikad nikome ne izlazi u susret, osim ako je to nešto što ga tražiš i u njegovu interesu. Ako on slučajno u to vrijeme ima neku tekmu, hobi, kavu, bilo što - nema šanse. On ti kaže, sorry, imam već planirano, čak i ako je banalna stvar poput pranja prozora u planu. I O.K., s godinama smo ga prihvatili da je takav, ali ga toleriramo tako što mi njemu svejedno "uskočimo" ili se prilagodimo rasporedu i tako (kad kažem mi, mislim na ostatak društva). Uglavnom, moram priznati da mi je bilo veliko zadovoljstvo kad me je pozvao na svoj skromni rođendan za vikend a ja sam na to odgovorila, bez da sam morala lagati, sorry, ali imam nešto što mi je jako važno i nije mi zgodno. Moram napisati da se malo uvrijedio! Ali i da sam ja radi toga jako samozadovoljna :-) Ima nešto u onoj narodnoj ...kako si sijao tako ćeš i žeti...pa dobro pazite što sijete drugim ljudima....iznenadit ćete se kad se najmanje budete nadali

Naravno, prema ljudima koji to zaslužuju ne treba biti takav, nego treba biti dobar, pomagati im i izlaziti u susret. To i dalje mislim i za čovjeka čiji je komp bio u igri.
Altera is offline  
Odgovori s citatom