Pogledaj jedan post
Old 13.09.2012., 12:34   #11
Ovo sam kopirala post od jedne djevojke s kojom sam diskutirala na drugom forumu.
Nažalost, malo ljudi se javlja sa svojim iskustvima.
Pa, evo, oprezno:

[I Ja sam sa svima vama želim podjeliti ono što sam saznala...

Sa 4 razlicite strane sam čula iskustva s lječenjem kod dr. Toljan! Radi se o sljedečem: doktorica nikom nije dala bioidentične hormone već im je svima mazala oči o prehrani (dajte se saberite ljudi dragi nismo mi Ameri, mi se hranimo još uvijek jako kvalitetno a ako si kupite neke vitamine vidjet ćete na boćici da piše za nas jedna tableta dnevno dok na engleskom piše čak 3 dnevno -to je za Amere...to je čisti primjer toga da se mi još uvijek JAKO kvaliteno hranimo) i o tome kako trebaju nastaviti piti terapiju koju im je propisao ginekolog!
Nadalje doktorica surađuje s nekom ljekarnom (ne znam kojom) gdje farmaceutkinja miksa te hormone, dakle radi se nesto što se ne bi smjelo jer se zna da hormoni nisu igra! Mi još uvijek nemamo dozvolu za uvoz i prodaju istih u našim ljekarnama!

Dakle na vrlo kvalitetan način u mislim 3 grupe tjedno u kojoj u svakoj bude 8 ljudi ona okrene fine pare (450 kuna po osobi) da vam kaže kako trebate nastaviti s već propisanom terapijom i da naravno jako se nezdravo hranite pa stoga trebate poraditi na tome!

Najbolje je da odete kod endokrinologa a ne kod osobe koja se igra endokrinologa
]
[/I]

Ja u potpunosti dijelim njen stav!
utisana is offline  
Odgovori s citatom