Pogledaj jedan post
Old 06.12.2003., 16:48   #2
stvari koje uvijek imam mojoj zbirci:
1. olovka-korektor od shiseido (super boja, super precizno, suho, koristim i kao korektor i za oci i za sve sto mi zatreba).
2. on the spot gel od Clinique (uzasno efikasna stvar, ako pristic pocne imati ideju da nastane, ovo ga ubije )
3. puder u prahu i kamenu od Clinique (tradicija kojoj vjerujem )
4. tekuci od Lancome (udoban, ugodan, trajan na licu, malo ga treba, pokriva sve zivo, ima nijansa koja mi treba)
5. tonik od Clinique (br 1)
6. iluminator od YSL (kako rece vec magic, to nije korektor)
7. exfotonic peeling (za male pare, meka gooza )
8. sampon od Kerastase (jedini sampon na svijetu nakon kojeg ne moram staviti kilu regeneratora da bih ju osposobila...)
9. od nedavno Lipidiose za tusiranje (sve me svrbi od drugih gelova ovaj je jedini od kojeg se ne ceskam)
10. 8 hour krema/stick (usta)
11. wash za lice od Shiseido (hvala indian)
12. total tournaround od Clinique (ne volim lice trljati scrubom, vise volim ovako, savrseno za nestajanje crnih tockica)
13. plava Nivea za sve
14. gel za skidanje sminke s ociju Barbara Gould (jeftino, ne masno, kad upadne u oci ne pece, moze se ugodno skidati sva sminka )

ostale stvari jos mogu testirati ili izbaciti ili zamjeniti necim drugim... ima recimo puno dobrih hidratantnih krema ili puno dobre dekorative. neka mi je draza od druge, ali ne osjecam duboku vezanost
ovo navedenih stvari ne zelim izbaciti ili zamjeniti nista osim ako cu biti prisiljena.
luca is offline  
Odgovori s citatom