Pogledaj jedan post
Old 14.02.2004., 17:20   #18
ja tako mrzim selo da je to strasno nesta. tamo sam isao u osnovnu i tamo su mi sad baba i starci. ne znam... ne volim te ljude, mentalitet..
dvije birtije, u jednoj dezurni alkosi za sankom il za pokerom, u drugoj seoski frajeri i klincadija.
ima i neki disko, tako ga bar zovu, do prije dvije-tri godine je bilo subotom nekog komercijalnog tehna i hausa, al se sefu nije isplatilo pa sad celo vreme mlate po turbo folku.
cajka stane na binu, krpa preko sisa, krpa preko bokova, svjetluca se i zavija. na podiju se drma kolo, picke vriste, koznjaci za sankom odmjeravaju kolo, oni pijaniji razdrljili kosulje, pokazuju zlato s koridora, grle se, kao sevdah jarane. a ono *****, otiso si, sarmu probo nisi...

vani međuseoski fajtovi, lome se case, flase, nosevi i rebra. agresiva, brate, ne volim to.

malo je ljudi. nema mladih vani. odem nekad do te druge birtije, jedno vrijeme sam radio tamo, dobar sam sa sefom. ima neki biljar pa malo tucem u rundu cuge il u zetone. al i tamo je tuzno. subota, deset sati, deset ljudi... bude nekad i bolje, neki blagdani, krstenja, rodjendani, pa se i zapije. jedino me đuboks jebe u mozak. svaki seljak s dvije kune moze ubacit svoju pjesmu.

ima ispravnih ljudi, nije da nema. nisu svi seljaci seljacine, al da ih je mnogo... je...

cist zrak, priroda.. to su kao dobre strane.. kad se nakon par dana naviknes, ni smrad iz stala i svinjaca nije greda.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom