Pogledaj jedan post
Old 13.02.2009., 15:10   #9
Quote:
ya rayeh kaže: Pogledaj post
Dakle...tu i tamo nakon prve jutarnje krmeljuše u uredu, bacim oko na mustre u šalici...ajd dobro,svašta ima...i vjeverica i kišobrana i peseka i puteva i puteljaka...ali kad nakon popijene kave na unutarnjoj strani šalice ostane lijepo i čitko ispisano ime osobe???

Zapravo ne ime već nadimak kojim ga svi zovu...što onda? Mislim, to mi je momče poprilično napeto, ali da me još i kava mora podsjećati na to?

Da li se to nekome dogodilo i koji je to andrak?
E nije mi se baš tak dogodilo, ali evo šta mi se dogodilo...
Isto tako nekad okrenem šalicu, onako iz štosa... i prije nekog vremena upoznam jednu soobu koja živi od mene 1000 km. I kako sam se zainteresirala, a nismo se detaljnije upoznali, ja u šalici pronađem neke šare, likove i simbole, i nesvjesno valjda prepoznam da se radi o toj osobi. I nazovem ga na telefon, ispričam to i to, pitam jel to tako, čak i izgled kuće gdje živi i još neke detalje, njegov lik, kapa, naočale, par pasa... kasnije saznam da i je jer nosi kacigu i vozi motor, bijela velika kuća sa lukovima, par pasa itd... E i tip mi na telefon kaže - a kako ti to sve znaš ??? A meni je bilo malo hm neugodno i kažem da sam sanjala... Al on veli ono - pogodila sam. I poslao mi je sliku svoje kuće i još neke stvari koje su bile upravo onakve kakve sam vidjela u šalici i ispričala mu.
E od onda sam počela to malo detaljnije proučavati, i bilo je čak i nekih čudnih podudarnosti i rezultata. U stvari meni to više nije čudno, jer se toliko puta već do sada ponovilo da znam da nije slučajnost.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom