Pogledaj jedan post
Old 26.09.2012., 13:13   #89
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
To su joj samo rekli da ne drami kod njih.
Imali su pravo ga dignut jer je parkiranje na nogostupu zabranjeno a i nije ostavljeno 1 odnosno 1.6 m za prolaz pješka s time da ta površina ne može biti uz rub kolnika što je u ovom slučaju točno.
čl.82 st.1 t.10 i st2 i čl.84 st.1 t.3

I btw sve aute na slici su mogli dignut (prije ili kasnije) ali plaća uredno stiže a nisu na normi.
Možda se to na slici ne vidi najbolje ali ispred prednjeg kraja auta je bilo još dva metra prostora do zida ispred, između auta i zida je mogao slobodno kombi proći. Tako da taj razmak za pješake nije ono što su oni meni govorili da je razlog. Navodno je razlog isključivo autobusna stanica, sve ostalo je kao OK. Zato me zanima zna li netko u kojem članku zakona stoji to za autobusnu stanicu?
I na ovome što sam dobila od pauka stoji da je auto dignut temeljem naloga i neki broj, a da se žaliti na kaznu mogu isključivo u nadležnoj policijskoj stanici, a kako mi kazna nije naplaćena, ne mogu se na nju ni žaliti.
Na "uslugu pauka" se nemam gdje žaliti.

Evo slika i s drugog kuta, ovdje se vidi da je naprijed bilo dovoljno mjesta.
http://imageshack.us/photo/my-images/819/parking2t.png/
__________________
Prije braka imala sam puno teorija o odgoju djece. Sada imam troje djece i nijednu teoriju.

Zadnje uređivanje keksić2 : 26.09.2012. at 13:27.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom