Pogledaj jedan post
Old 09.08.2013., 12:58   #32
Quote:
FILELEFT kaže: Pogledaj post
Uz malo guglanja lako se dođe do odgovora:
http://blog.coursera.org/post/400805...signaturetrack
Certifikat je elektronski i moguće ga je dobiti na pojedinim predmetima.

Moj savjet ti je da pustiš certikate i fokusiraš se na učenje. Po mom iskustvu važnije je poslodavcima da nešto znaš i to možeš demonstrirati, nego hrpa papira koje je često lako dobiti. A i sve ovo svejedno možeš navesti u životopisu i dobri poslodavci će to vrednovati.
Hvala sto si progooglao umjesto mene
Sto se tice certifikata, znanje je bitno, naravno, ali ne skodi s vrenema na vrijeme pokazati I neki "papir". Ako si nov na trzistu rada, on ce te izdvojiti od ostalih 3456 kandidata koji su takodjer aplicirali za isti posao I isti ste kao jaje jajetu, a isto tako I kad si kod jednog poslodavca vec godinama, poznaje te, zna sto mozes, koje "papire" vec posjedujes, a ako zelis napredovati, u slucaju nase ekonomije - ne biti na listi za otkaz itd., onda mu takodjer mozes s nekim novim "papirom" dati do znanja da ulazes u sebe, obrazujes se I dalje I napredujes. Naravno, mozes mu I samo reci da si odslusao te I te online tecajeve, ali ce te, vjerujem, vise dozivjeti ako mu imas sto I za pokazati "na papiru". Barem ja to tako vidim iz moje perspektive

On subject, luknite I alison.com Takodjer dobar izvor
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom