Pogledaj jedan post
Old 30.06.2015., 12:53   #20
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ne volim te igrice toplo hladno...a posebno ignoriranje.
Jedino ako uočim da se netko zanima za posve drugu posobu i da smetam, da me se iskorištav ada bi se dobila pažnja te druge osobe onda se pokupim i hasta la vista baby.
A ako mene netko ignorira ?
Onda dobivam jasan znak da toj osobi nije stalo do mene, opet se osjećam kao malo siromašno ignorirano siroče i gubim osjećaj povjerenja prema osobi koja me ignorira. Znači da sam mu treća rupa na svirali.
Ne treba trčati oko mene ali ignoriranje ? Tako se mogu zavesti samo nezreli ljudi i nezreli ljudi misle da će tako postati intrigantniji ili naći neku super osobu. Kao fol.. sad će ženska /muško poludjeti za ignorantom.
Je.
U frižiderru držim sir i jaja i ne smatram frižidere privlačnim i zanimljivim.

Tko me ignorira, povučem se pa i ja ignoriram njega.Očito mu nije nekaj stalo. Šlus.
Ovo kao da sam ja pisala.

Također ne volim te glupave igrice, a iz svog iskustva mogu reći da to nikad nije ni upalilo. Ako je netko stvarno bio zaninteresiran za mene, taj bi mi to dao do znanja bez nekih fora 'sad ću glumit da sam nedostupan, djelovat ću nezainteresirano, sad se malo neću javit' i te gluposti. To me stvarno odbija. Ne smatram da netko mora trčati oko mene niti ja oko nekoga, ali taktika s ignoriranjem kod mene ne prolazi.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom