Pogledaj jedan post
Old 15.11.2016., 12:24   #7249
Obzirom da sam friška na ovu temu, tek cca mjesec dana od recimo dijagnoze i učenja što to zapravo znači, pozdravljam!
Moja beba, nije više baš beba, ima godinu dana. I ustanovljen nam je distoni tj to nam piše na uputnici od pedijatrice i ne znam ništa dalje...
Najbolje pitanje: gdje smo bili do sad??, svi pitaju. Ja kažem; tu, di bi bili?
Uredna trudnoća, uredan porod, apgar 10/10, do sada uredno napredujemo, okretanje, posjedanje, puzanje. Da ne pokazuje naročito zanimanje za ustajanje, stajanje, pedijatrica zaključuje da je krupnija, ljenija, te da će ustat kad bude spremna. ok. I tada je malena ustala, prvi put, te sam primjetila da su joj gležnjevi nogica tj da stoji na unutrašnjosti stopala i tu kreće...
Obzirom da smo naručeni na prve preglede tipa fizijatra u Klaićevoj 7/2017, pa onda Goljaku 02/2017, uspjevamo se nekako ubaciti u Vinogradsku.
U međuvremenu privatno odrađujemo ortopeda (opet-odradili uzv kukova kad je bila beba) te još jedno mišljenje pedijatra (drugog), svi kažu sve ok ali eto i dočekali smo i prve vježbe kod fizijatra u Vinogradskoj.
Vježbe su nam svaka dva tjedna, što po meni, ako je stvarno potreba za vježbanjem (tijekom tih vježbi i sama sam uočila neke "nedostatke" u njenom držanju, na što do sada nisam obračala pažnju i ne bih nikad to skužila), jako malo, jako slabo. Od tih pola sata vježbi, dok je malena vrištala iz svega glasa, njih desetak, ja upamtila tri, i to upitnik nad glavom da li je to dobro?
Što mi je činiti? kojem privatniku ići? kojeg doktora još posjetiti? od kuda krenuti? Imate li kakav savjet?
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom