Pogledaj jedan post
Old 20.06.2017., 10:02   #9224
Quote:
Promua kaže: Pogledaj post
Za šminku se inače moraš što prije naručiti,jer znaju vizažistice biti dosta zaposlene. Uglavnom što se prije naručiš to bolje
Definitivno za Zagreb što prije. Dečko je kum i mjesec dana prije sam se laganini krenula naručivati za frizuru i šminku. Svadba je u petak i meni je trebao termin u podne pa sam nekako računala da neće biti gužve. Prošle su maturalne, nije udarni termin (subota), a većina koja dolazi u normalan posjet frizeru (farbanje i tako to) će to vjerojatno poslije posla.

I tako ja zovem Hair by Ivy koji nisu imali niti jedan termin u nijedno doba dana. I rekli su mi da je tako do 8.mj (a zvala sam početkom 6. mj) i za radne dane! Ideja je bila i tamo odmah i šminku tako da mi je sve na jednom mjestu.

Onda sam zvala La Ritu i Bela make up pa da opet sve na jednom mjestu obavim. Tamo su imali slobodno za frizuru ali je Bela za šminku imala slobodan termin u 7h ujutro i u 18h popodne - onda je i to otplao. Uz to, prijateljice su imale loša iskustva s njihovim frizurama (brzo su se raspale) pa sam odlučila otkazati - iako su mi predivne pundžice na slikama.

Na kraju sam se naručila u Ivy's Hair u Kačićevoj (250 kn) i nakon toga jurim u Hair by Ivy kod AMB make up (300 kn šminkanje, umjetne trepavice i uređivanje obrva). Eto, nemam pojma kako će ispasti, da li ću se rastopiti na +30 stupnjeva ali druge mi nije bilo (+ dosta je to novaca). Javim dojmove sredinom 7.mj

Inače, da je u pitanju bila subota za šminku bi se naručila puno prije (a ona na kraju niti nije problem), a frizera cca 2 mjeseca prije. Za petak stvarno nisam ovo očekivala.
ribic is offline  
Odgovori s citatom