Pogledaj jedan post
Old 20.07.2017., 10:46   #92
Quote:
RockaRolla kaže: Pogledaj post
Ja nisam vidjela takve linkove. Samo par godina stare linkove (možda se i odnose na neku prošlu vezu) i jedan od prošle godine gdje je škicala nekog boytoya na Instaču. Možda je to baš taj

Ja sam samo nabrzaka zaključila da je cura dosta emotivna i introspektivna, što znači da možda malo preveć pažnje pridaje i najsitnijim osjećajima, a kamoli ako se malo ovako zaljubi usput. Onda je teška drama

Samo se treba sjetiti da i najveće fatalnosti kad tad splasnu i sa svakim kad tad dođeš na razinu da ga psuješ 100 puta dnevno radi ovog ili onog, tako da uvijek treba odabrati onoga koji se redovito pere, zna za sobom počistiti i pospremiti, možda i skuhati, smiren je i marljiv čovjek, ne mora biti pun para (jer taj će ih sigurno na kurve trošiti), ali mora biti sklon radu, zna i voli raditi na kući i oko kuće, voli djecu i životinje, ne pije, ne puši, ne kocka, ne trči za drugim babama.....ako se misli udavat, onda mora razmišljati pametno, a ne vagnom
Jer na gore opisanog lika se ne razmislja "vagnom"?!, mene samo likovi kakve si opisala i jedino pale, ocito imam pametnu vagnu

Nemam dvije glave koje se pale na u potpunosti suprotne stvari, dapace obje vole isto
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom