Pogledaj jedan post
Old 17.06.2017., 22:57   #554
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
e OVAKO je meni logično.. ako već moraš stavljati dvije smjene, onda ćeš stariju djecu staviti u dvije smjene, a ne 1-2-3 razred. a ovdje kod nas je tako. upravo niži razredi UVIJEK idu u smjenama, a stariji su samo u jutro. meni je nelogično i mutavo za popizdit,al ovdje kod nas je u svakoj školi tako..
sad mi je jasno o čemu ste pričale kad govorite da vam je rad u smjenama bolji, jer očito niste govorili o prvašićima koji prvo moraju od 7 ujutro sjediti u produženom, da bi tek u 13:30 započekli sa nastavom kad im najviše koncentracije treba
dvije smjene se stavlja samo i jedino zato jer nema prostora za sve ucenike odjednom.
imamo i skole sa 3 smjene.
ne kuzim bas vasu logiku, vise mi to izgleda da se ide na ruku uciteljciama, da nije jedna uvijek od 8-12, a druga od 12-17, nego da se mijenjaju po tjednima.

ovo s klincima koji moraju doc u skolu u 7, a nastavu pocnu tek u 13:30 mi je koma. i u tom kontekstu, isplati se dijete voziti na drugi dio grada, pa makar ju selila u petom u kvartovsku skolu.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom