Pogledaj jedan post
Old 27.04.2011., 12:06   #15
mi smno odustali od bicikla. čemu forsirati kad dijete ne može okrenut pedale jedan jedini put?!
isto je bila sjela na neki lagani, skuplji i okrenula pedale par puta, al ne pada mi na pamet to kupovati jer ne znam hoće li se to ponoviti i hoće li uopće imati volje (tak smo prošle godine kupili kopiju like a bikea jer je uspjela malo vozit kad je prvi put sjela na njega pa poslije nije htjela ni čut za njega). a eto, da bih mogla reći da ženska ima bicikl. htjeli su joj bake i djedovi kupit i neki skupi bicikl za rođendan pa smo izobilazili dućane, probavala je malo i zaključili smo da bi to u njezinom slučaju bilo bacanje novaca.
isto samo gleda koji je rozi, koji ima one sjajne resice, koji ima rozu košaru, a zapravo joj nijedan od tih bicikala nije interesantan zbog vožnje same.
pričekat ćemo sljedeću godinu. sad sam već pametnija i ne forsiram kupovanje kojekakvih vozila i pomagala samo zato jer je uobičajeno da djeca njezine dobi to imaju. imam na lageru nekoliko promašenih investicija