Pogledaj jedan post
Old 19.11.2011., 20:19   #19
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Znanstvenici na ovoj temi su nam stoput predočili činjenicu da je Nibiru izmišljotina, da ne postoji. Prema tome, ne može se raditi kako Vi kažete o KONKRETNOJ astronomskoj pojavi, konkretnoj planeti. Pa, nije to Jupiter ili Venera! prema tome, Nibiru je strogo alternativa, a ne astronomija. I kao takva zaslužuje alternativce.

Moji šaljivi postovi nisu nikoga vrijeđali. Najviše su se vrijeđali "ti znanstvenici" po forumu. Alternativci se nisu nikada žalili, osim Kostelca. Mislim da je poslije i on skužio da me ne treba ozbiljno uzimati.

Nisu alternativci nekulturni, već ne mogu među sobom raspravljati, ne daju im ovi znanstvenici. Znam i ja većinu stvari što ih piše astro, i sa većinom se slažem. Ali, ponovio ih je već 1000 puta u temi, što je nečitljivo više. Inače sam miran čovjek, prisutan sam i na drugim forumima, negdje sam i istaknuti član, ali ti njegovi postovi, meni je to prestrašno. Nisam nigdje puknuo, nego ovdje. Što je previše, previše je. Toliko ponavljanja i soljenja nisam zbilja nigdje vidio.



A ništa onda. Tema nek stoji takva kakva je. Bilo bi zgodno, s obzirom da alternativci odlaze, da je premjestite pod temu znanosti, jer kako sami velite: "Nibiru je teorija o konkretnoj astronomskoj pojavi, konkretnoj planeti."
Buduci se tvrdi da je stvarna fizicka pojava u svemiru, pace vrlo velik planet koji se priblizava zemlji onda je to svakako podrucje proucavanja astronomije, ukljucujuci i njen zakljucak da je tako nesto nemoguce, a da ne bude detektirano kao sto nije.

Ne vidim problem u mojim tvrdnjama.


Daj konkretan primjer Astrobobinog posta koji je sporan.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom