Pogledaj jedan post
Old 14.06.2015., 15:16   #86
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Ok, ruku na srce u nas odma prozovu svakoga populistom i demagogom cim se malo izdigne. Svi kao zazivaju nove snage ali nitko ne bi da se to zapravo i dogodi. Meni to odgovara, jer cim nekoga pocnu prozivati, znaci da je vec dovoljno jak. Sad vec imamo 2 politicke opcije cija snaga nije zanemariva, i napadi ce postajat sve cesvi i jaci.

Na brodu sam, nisam gledao emisiju, moze netko ukratko prepricat sto je bilo?
Govorio je o problemima koje je imao kad je stigao na vlast, zašto je smanjivao plaće, o problemima s HNB-om koju bi reformirao da opet može kreditirati izravno građane i poduzeća, natuknuo je da bi i smanjio plaće cijeloj državnoj upravi, ali ne bi otpuštao nego razmještao i prekvalificirao gdje je po meni u pravu pošto je problem što neki doista nemaju posla koji bi radili, a 100.000 otkaza bi bila socijalna latastrofa, o investicijama koje stoje jer birokracija sere, kako nitko tko otvara tvrtku ne zna što treba imati jer nigdje nije jasno naznačeno, kako bi zvao Prgometa u MOST, ali ne Josipovića i Petrinu, koalicija s nikim, ali potpora onome tko se obaveže na reforme itd.
Bilo je dosta po meni dobrih stvari.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom