Pogledaj jedan post
Old 11.11.2007., 12:02   #19
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Ajde, imaš negdje na top-temi popis dobrog dijela službenih listova u svijetu pa citiraj... Što to po Europi ne pišaju i ne seru između 22 i 7? Ili ostave da onako pluta do ujutro? Ili obave to preko balkona?

U biti, istina, nisu imali zahoda do prije 200 godina, ima tu nešto...

Ako sam u svom stanu, onda pišam, obavljam druge potrebe, tuširam se i sl. kada mi se ćefne. Kome smeta - neka se izvoli odseliti. Nemam obrt i ne bušim zidove u 2 ujutro. Ali radim normalne kućne stvari.



Nema šanse da dijete svojom težinom uzrokuje buku iznad propisanih standarda, osim ako baš ne lupa u pod nekim specijaliziranim cipelama za pravljenje buke.



Nekim slučajem djeca ne mogu biti stalno vani. A ograničavati ih u igri nije ni zdravo ni preporučljivo. Ne razbijaju namještaj.



Ne, kome je previše buke - lijepo se iskesa kao pravi frajer i kupi si vilu s najmanje 100 metara vlastitog zemljišta na svakoj strani. Ako hoćeš bit beg - budi beg.

Nema se što nekog sprječavati u uobičajenoj uporabi svoje nekretnine. A ništa gore navedeno ne sluti da je u pitanju uporaba koja ne bi bila uobičajena (rad alata, prepravci stana u noćnim satima, glasne zabave). Osim toga, prije kupnje stana svatko može provjeriti kakva je izolacija i ne kupiti stan u zgradi gdje je loša.

sve napisano mi se jako sviđa ...jer, ako moja vešmašina drnda i baca vodu u kadu u 23h, a nekog to smeta - nek mi taj netko lijepo plati struju po skupljoj tarifi pa bu drndala i bacala vodu u 11h ; ali, ja valjda imam sreće sa susjedima - jer ja čujem vešmašinu od onih iznad mene isto u 23, a oni ispod mene se najvjerojatnije ne žale na mene baš zato jer njihova mašina isto u 23 drnda onima još ispod

život u stambenim zgradama, jedni drugima na glavi, nužno je zlo industrijskog načina života već 100-njak godina, pa oni koji se do sad nisu ili se ne mogu prilagoditi - nek se odslele živjeti ko baba Jaga na rub šumice u kućicu na kokošjoj nogici
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom