Pogledaj jedan post
Old 28.08.2010., 10:54   #51
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Svaka čast.

Pa, iskreno, žuri mi se raditi, jer kad me jednom zamijene, mislim da me više neće ni uzimat natrag. Radim honorarno, sama si plaćam doprinose, zato sam i htjela raditi do kraja trudnoće da zadržim posao. Ovako me neće biti na poslu godinu i pol dana. Poslije, jako teško da će me uzeti natrag.

A i volim jako svoj posao i jako sam htjela raditi.
samo ću te pitati da li želiš ovu trudnoću do kraja iznjeti bez problema ili ti je u ovom trenu bitniji posao?

kad odgovoriš na to pitanje znat ćeš što dalje raditi?
ja sam s 11 tj prokvarila, hematom i spuštena posteljica i upućena na strogo mirovanje.
radi financija sam planirala raditi do kraja dok se ovo sve nije dogodilo no obzirom na to da je beba željena, planirana i najbitnija naravno da sam ostala na bolovanju do kraja, živjela u krevetu do sedmog mjeseca skroz, tek u 6 mjesecu povremeno na pol sata što je bilo vrlo teško uz curicu od dvije i po godine, ali kad čovjek postavi prioritete zna se što treba činiti.
mirovala sam strogo dok god je dr. to preporučao a onda sam dobila dozvolu za malo mora, pa još malo mora, tako da sam sve skupa bila više od mjesec dana , a onda mejsec pred porod nisam stala.
hvala Bogu sve je ok..imam još desetak dana do termina i ne žalim za ničim....

ti pišeš da bi ležala ,ali se bojiš za poslije...
čuj ako ne budeš mirovala riskiraš bebu, a s poslom u današnjoj situaciji ionako ne znaš što će biti za 3 mjeseca, a kamoli za 6 mjeeseci ili godinu dana. svi smo zamjenjivi, firme propadaju...a jedino je obitelj ta koja je uz nas i koja je bitna!
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom