Pogledaj jedan post
Old 03.12.2010., 17:24   #79
Quote:
anse22 kaže: Pogledaj post
Bog svima! Mi imamo problema sa strabizmom i pedijatrica nam je dala uputnicu za pregled kod oftalmologa. Zanima me ima li itko iskustva s time kod djeteta mladjeg od godinu dana s ob zirom da mi imamo samo 7,5 mjeseci pa mi bas i nije jasno sto se moze s tako malim djetetom I ako netko zna,gdje se bolje naruciti u klaicevu ili na rebro i kojeg doktrora bi preporucili
Mi smo od prvog dana kod dr.Bubaš na Rebru. Velika je gužva, ali boljeg oftamologa za svoju A. nisam mogla dobiti.
A. je rođena sa zatvorenim lijevim okom, inkubator je uništio osjetivost na svejtlo, do 4mjeseca života bili su uvjereni da je slijepa.
Prvo smo išli u Klaićevu (od 5 mjeseca), ali tamo nitko nije htio reći vidi ona ili ne, pa smo se prebacili kod dr.Bubaš.
Prošla je tri operacije oka, nosila naočale u obliku pepeljara od 15 mjeseci, flastere, vježbe svaka tri mjeseca itd, ali zato danas nosi naočale samo dok je u školi, vid je skoro savršen i dr.Bubaš je oduševljena što smo sve učinili i kako je na kraju super.
Manju EI odvela sam dok je bila stara 10 mj. na prvi pregled kod iste dr., nije ni zaplakala, nego još napravila nered po stolu, uglavnom zdrava je...
Dakle moja je preporuka dr.Bubaš, Rebro (imati čelične živce zbog gužvi )
petra23 is offline  
Odgovori s citatom