Pogledaj jedan post
Old 16.02.2012., 22:18   #10
Volim jutra, mada sam noćna ptica. U biti najjača su mi jutra ona koja dočekam budna.

Volim početke, po nekoj mojoj logici počeci i krajevi su lice i naličje istog objekta, usko povezani i međusobno ovisni.

Po nekoj daljnoj logici primjereniji nadimak bi bio circle ali ta riječ mi zvuči baš onako muški. I nedavno sam razgovarala s jednim likom koji je objašnjavao da imena koja izmišljamo za neki svoj proizvod/brand ili bilo šta slično bi trebala počinjati slovom koje je pri vrhu abecede, da se bolje ističe. Ako se koristi neki automatizirani popis onda će naravno automatski doći na vrh, a ak ne onda mu je slijedeći argument bio da ljudi sami (nesvjesno) razmišljaju na taj način. Donekle Ma ja u biti voolim neke weird teorije.
I da, volim onaj osjećaj ujutro, onih par trenutaka nakon što se probudim, dok sam još mutava i u polusnu pa polako dolazim sebi, koji je dan... šta danas trebam raditi i tak to...
Volim otkrivati nove stvari, volim kad koonačno shvatim nešto... ono znaš kad ti u jednom trenutku cijela ta zapetljancija postane kristalno jasna! Kao buđenje

I tak... rodila se Awakening!

A avatara... to sam zaboravila staviti, a sad mi se neda. Možda stavim kad naletim na neš cool da mi zapne za oko
Awakening is offline  
Odgovori s citatom