Tema: Brak i djeca
Pogledaj jedan post
Old 05.06.2016., 12:23   #88
Quote:
crno-prase kaže: Pogledaj post

ako već odlučiš neimati dicu -što je sasvim legitimno -pa čak i poželjno u ovo današnje vrijeme

onda nema apsolutno nikakve potrebe ulaziti u takvu jednu bezpotrebnu tvorevinu kakav je brak


Ali ulaziti u brak s namjerom neimanja dice je suludo. Gubiš sve slobode, a ne dobivaš baš ništa
Nijednu slobodu nisam izgubila, ne znam kako je mogu izgubiti kada nemam osobu koja mi bilo sta moze zabraniti?!
Te price zasto biti u braku, a ne nemati decu, ne treba uopste da se ikoga ticu, sem nas koji tako odlucimo. Je i mi pitamo nekog zasto iams troje dece, a novca da ih odvedes na more nemas ?
Ne razumem ni one koji kazu da im muz ne nedostaje, znaci da ga vis ei ne zele kraj sebe.

Jedan od razloga sto necu imati decu je i taj sto ona oduzimaju vreme, ono koje bih potrosila samo na sebe ili na nas dvoje.
Meni je cak rodjaka rekla ( pricale smo zasto ona i muz nemaju sex skoro 10 meseci ( posle se to produzilo na skoro 4 godine! ) ), da je ona ''u modu majke'' i da ne moze da se vrati ''u mod zene''! Znaci, samo se bavi detetom, muza gleda samo kao pomagaca! Naravno da su se udaljili, nikada se i ne poljube, kako sama kaze, sada sex imaju 1 u par meseci, dete ima 6 godina.
Naravno da nije kod svih ovako, srecom :-)!

U svakom slucaju, deca menjaju zivot, ko to zeli i spreman je, samo napred! Neki od nas zele bas ovakav, opusten zivot
Preveza is offline  
Odgovori s citatom