Pogledaj jedan post
Old 20.07.2017., 13:36   #6
Quote:
Aquene kaže: Pogledaj post
Evo, reći ću sve iskreno jer trebam savjet.
Ne podnosim sestru svoga dečka. Cura je dno dna, sve ono što kod ljudi mrzim.
Pokvarena, bahata, neodgovorna, ne brine o svom sinu kojeg je napravila s ovisnikom o heroinu i da ne nabrajam dalje.
Mom dečku je usađena ta briga o njoj i cijeli život joj daje pare ili joj posuđuje.
Meni je to užasno počelo ići na živce. Planiramo djecu i živimo zajedno.
Ne znam kako da se postavim, ali svaki put kad imam osjećaj da joj daje pare, kosa mi se diže na glavi. Vjerojatno to radi potajno, naravno.

Molim nekoga sa sličnom situacijom da me savjetuje jer ne želim prijeći neke granice bontona i guranja nosa tamo gdje mu nije mjesto, ali ne mogu protiv svojih osjećaja.
Hvala
Ja sam sa svojom obitelji raskrstio skroz zbog nekih drugih stvari i nije bilo utjecaja ničijeg.

Ali da mi žena/cura ili netko treći određuje takve stvari glede vlastiti krvi..nebi bilo dobro.

Naravno ne govorim o ekstremima,ali ja sam uvijek za to..onim najbližima.

A o trošenju novca,to je posebna priča,Nema te osobe koja nije potrošila (za nekoga) na neku glupost.

Ja sam mogao dat 20k eura manje za dobar auto,za lošiji i jeftiniji sat pa proći na godišnji mjesec dana,ali eto nisam.Svi mi imao svoj teret i "mane",ali ako je u nekim granicama...

I ova osuda,pogotovo ako je bila mlada...svatko može ostati trudan,a ljubav zaista ne poznaje granica.

I to dovoljno govori o tebi ta rečenica
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom