Pogledaj jedan post
Old 02.09.2017., 17:25   #143
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Kakve ekstra zadatke? Da dobije test drugačiji od ostatka razreda?

Nekad mi kažu: "Ne tražim da mu/joj pokloniš ocjenu - samo ga pitaj za višu ocjenu" i to svima zvuči razumno i fer. Ali to nije ni razumno ni fer. Zaključna ocjena temelji se na ocjenama tijekom cijele školske godine - tako stoji u pravilniku o ocjenjivanju. Ako zanemarim to što stoji u pravilniku i omogućim jednom djetetu da zadnji tjedan/zadnji sat odgovara i podigne tu ocjenu, kako to mogu samo njemu omogućiti, a ne i svima ostalima? Što bih rekla ostalima - zašto ovaj učenik ima privilegiju zadnji dan odgovarati za višu ocjenu, a oni ne? A ne mogu tehnički i praktički omogućiti da 150 učenika odgovara za višu ocjenu zadnji tjedan.

Pršut nikad nisam dobila - ni od koga A ne znam ni što bih s njim jer već 20 godina ne jedem crveno meso.

mislim da nisi svatila ironiju

i nisam nimalo mislila da mu popustas i dajes dodatne prilike, nego mu das extra zadatke vise. kad odgovara, dodatno pitanje. teza pitanja....
kako bi, vrlo vjerojatno utvrdio tu "losu" ocjenu. kad vec zicaju
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom