Tema: Meditacija
Pogledaj jedan post
Old 23.10.2017., 23:56   #2203
Pozzdrav svima

Ovako, 15.11. ove godine ce biti tacno 3 godine kako meditiram, a od kad meditiram moj zivot je krenuo uzlaznom putanjom, iscezao je alkohol, pokrenuo sam svoj biznis koji je jako uspjesan, poceo sam da radim tjelovjezbe, trcim jako se dobro osjecam, razmisljam puno kvalitetnije i stvarno sam drugi covjek. Trebam li da napomenem da od kad meditiram ja za bolest neznam, nema gripe, prehlade, temperature, sve je to iscezlo. Medjutim, najbitnije od svega je jer sam nasao taj mir koji nisam imao i smatram da je to velika stvar. Trenutno (vec 4 mjeseca) meditiram samo jedan puta dnevno jer smatram da mi je i vise nego dovoljno. Preporucio bi je svakome, po meni, korak u meditaciju nije pogresan korak u zivotu. Jednostavno pocnite, pomalo, pa povecavajte vrijeme provedeno u meditativnom stanju. U pocetku ce ici tesko jer za sve u zivotu pa i za ovo je potreban trening. I pustite da protekne 6 mjeseci svakodnevnog meditiranja. A onda pogledajte gdje ste u datom trenutku, a gdje ste bili prije pola godine. Promjene u vasim zivotima kao i lijepe stvari ce nastupiti..postepeno, a do tada uzivajte u alfa valovima.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom