Pogledaj jedan post
Old 03.02.2009., 16:20   #99
Quote:
Žare 23 kaže: Pogledaj post
meni je 21.4. a mogla bi i prije...ma ja sam za sve strašljiva...a bol ne podnosim nikakvu...možeš si mislit kako će me trpit takvu paničarku tamo...
Joj.. ko da sebe gledam... samo što sam ja počela paničarit zadnji mjesec...

Isto sam mislila ja to neću moć.... hoću nazad.... ja bi bila 18 mj trudna da skupim hrabrosti... zadnji mjesec kad god me je nešto štrecunlo je bilo ajme nadam se da to nije to.... mm je doslovno ispalio na živce samnom...

Al kad je krenulo.. gotovo je.. povratka nema... dobiš neku nadljudsku snagu.. znaš da se ideš upoznat s malim stvorenjem koje te cijelo vrijeme lupka u trbuhu.... i to je to... jednom mora van....

Moram napomenut da nisam ni ja neki trpitelj boli ali epiduralnu nisam dobila jer je doktor rekao da se super otvaram i da će mi epi samo usporit stvar i još me šviknuo na drip... al ja glasa nisam pustila... već mi je predkraj bilo teško jer je mali bio visoko i morala sam se natiskat da izađe i tad sam malo zastenjala i to je to...

Ženske drage.. ne bojite se vi poroda.. nego je vas strah od nepoznatog... samo hrabro.... sve smo mi rodile.. netko brže netko sporije... al sve smo to preživile i sad uživamo sa svojom dječicom.....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom