Pogledaj jedan post
Old 15.11.2009., 21:18   #29
jbt, a to je puding od mangaaaaaa... ja misl'la vanilija s kokosom i jos necim.
grogo bolger dobio stapice? kakvi stapici, mi dobili vilicu i noz.

btw, danas smo bili opet i ovaj put otisli u ninu preko puta. oftopik je, ali dozvolite da ovdje ubacim svoj kriticki osvrt jer mislim da nisu vrijedni otvaranja nove teme. opet im na traci dosta toga fali, kao i sinoc. mislim, ok, slabije pravis za navecer, al' jbg otvorenja su, mogli ste se malo raskalasit' pa makar bacili nesto hrane na kraju.
za 100-tinjak kuna smo uzeli: 2 porcije pilecih medaljona na zaru (dobije se dosta mesa, malo prezilavo i predebelo, to malo umaka u kojem stoji ga je, recimo, spasilo, al' nisam mogla pojesti sve, nije mi se dovoljno svidjelo), 1 porciju pecenog krumpira (iz friteze), 1 sopsku il' neku slicnu salaticu od mijesanog povrca s komadicima sira (mala je salatica), 1 porciju kuhanog carskog povrca i 1 kolac od kestana i cokolade (umjetan i presladak).
caj je tri kune jeftiniji od onoga u running asia, ali se ne dobije twinings, vec meni ocajni franck.
pribor je bio malo mrljav, mogli su ga malo bolje ispolirati, ako ne i oprati. uzela sam drugi noz, ali ista stvar.
malo smo se cudili kako opet nemaju dovoljno hrane, a gospodja na traci, inace ljubazna, je bacila komentar u stilu da smo sami krivi sto tako kasno dodjemo. big no , gost ti u ovom slucaju ne moze biti kriv, pa nisam dosla u devet pred zatvaranje.

a sada hajlajt restorana nina:
narucila sam crni caj, a lik me u cudu pogleda. ja ponovim, on opet zbunjen, kaze: crni caj, nikad nisam cuo za to, morao bih pogledati.
---

---
rek'o: indijski, molim.
on: ahaaaaaa...

onda su zaboravili ili sto vec tako da sam sto godina cekala na svoj caj (dok su u pozadini jedan od konobara i jedan sanker bezbrizno vecerali, a ostali stajali polubesposleno).
nemaju bas slifa, ne samo u tom restoranu, vec mi se i u par ducana desilo da sam naletjela na djelatnika koji je k'o da je upravo pao sa ljestava pa dolazi k sebi. neki k'o da su zaposljavali ljude u zadnji tren pa su svakakvi uspjeli dobiti posao. da se razumijemo, lik koji ne zna sto je crni caj nije balavi srednjoskolac na praksi za kojeg je ovakav propust takodjer nedopustiv.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom