Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 09:41   #625
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Čitala sam ovdje za te kao veće pisanke kojih ima za kupiti u Tisku pa duže potraju a ne svako malo nova.
I zateknem se u centru gdje je jedan veliki Tisak u zgradi pa kontam oni to sigurno imaju, nije to kiosk neki bezveze.
Uđem, pitam a prodavačica me gleda kao da sam s kruške pala i objašnjava mi kao maolumnoj da se te stvari kupuju u knjižarama ili velikm trgovačkim centrima

Pa eto, ako netko PROVJERENO zna točno prodajno mjesto gdje ima takvih pisanki kupiti u Rijeci neka napiše molim
Pa mislim da svi Tisak media shopovi trebaju imati te pisanke. Tj. svaki Tisak u koji uđeš kao u trgovinu i koji drži bilježnice, školski pribor...

Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
On topic...
Nisam ni ja nikad vidjela te velike pisanke.
Jer to stvarno toliko veliko/debelo da jedna izdrzi cijelu godinu??
te pisanke uopće nisu debele. broj stranica je kao i u klasičnim pisankama. Naslovnice uopće nisu debele niti kvalitetne nego su onako tanje, kao jeftinije pisanke... no to se sve zanemari radi formata. Format je ODLIČAN za dječicu u nižim razredima. Oni pišu tako velike krumpire da im obično max 1-2 riječi stane u red, i sve na kraju bude toliko zgurano i neuredno i... ne znam... uglavnom, radi formata bilježnice smo prebolili sve ostale nedostatke i što je najbitnije i klinci ih više vole jer kuže da imaju veću slobodu u njima. Sin je čak odustao od naslovnica nogometaša u korist većeg formata
elly is offline  
Odgovori s citatom