Pogledaj jedan post
Old 23.06.2007., 21:40   #33
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Kako ti je saturn u djevici pretpostavljam da imaš oko 28,29 god. Gdje god je saturn tu su blokade do saturnovog ciklusa (tranzit saturna na natalni saturn). Radi mjeseca u ribi u 2. si darežljiva, prihoda može biti mnogo pa ništa i obratno, radi mjeseca zarađuješ, a odliv ti je kroz 8.kuću dakle krediti dugovi i sl. Što se tiče nasljedstva zavisi od kud su došli saturn i jupiter. Zasigurno nešto je, a što točno reći će kuće di vladaju jupiter i saturn. Mjesec saturn opozicija znači da trebaš paziti da novac koji zaradiš odmah ne potrošiš, ili da ti ga netko ne oduzme, pa onda uloži i štedi.
S obzirom da mjesec-ribe i saturn-djevica rade opoziciju, da li njihovi vladari jupiter/neptun sa merkurom rade kakav aspekt?
Spominješ blokade gdje je saturn. Meni je strašan period bio kad mi je saturn radio tranzit na sunce (u blzancima), apsolutno mi ništa nije išlo (a najviše obiteljski i poslovni problemi). To mi je bio najgori period u životu, a sad kada uđe u djevicu, ako se to ponovi ima da izludim! Saturn mi je na 8 stupnju djevice.

E, sad, spominješ kuće di vladaju jupiter i saturn, nisam sigurna jel znam to protumačiti. Kako mi je asc strijelac a cijeli jarac također u praznoj 1 kući (to je ono o čemu smo već prije pričali), opet se susreću jupiter i saturn kao njihovi prirodni vladari. U mom natalu oni su oba ponavljam u 8 kući.

Merkur mi radi trigone s mjesecom i uranom, sekstil sa saturnom i kvadrat s plutonom. Nema aspekata s jupiterom i neptunom.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom