Pogledaj jedan post
Old 28.11.2007., 23:10   #91
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
ja klistir želim pod svaku cijenu... čisto da rasterećenija tiskam, a za brijanje ćemo vidjeti, no njavjerojetnije kozmetičarka....
Da te utjesim..mene su klistirali ali sam se ipak pokakala na stolu , ja to nisam ni osjetila ni znala nego mi je dragi to rekao kasnije a od silnog brisanja koliko su me brisali zbog sluznog cepa nisam ni znala da sam se uneredila jer su me stalno nesto trackale i mjenjale one zelene plahte pod guzom i nitko mi nista nije ni rekao niti dao do znanja tako da ne brini jer ako ti se i desi njima ti je to normalno .

Kaj se tice brijanja to ovisi i od osobe do osobe, ja se i inace skroz brijem, tj. idem na brazilku i ostavljam samo malu usku, podsisanu frizuricu (cca 2*1cm) , a kad su me uhvatili trudovi obrijala sam se sama dok sam se tusirala pred odlazak u bolnicu tj. popravila sam malo vec izraslu brazilku tako da me nisu morali u bolnici , nego je vikala sestra kada me peljala u radjaonu "ide jedna sa frizurom" hehehehe
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom