Pogledaj jedan post
Old 12.06.2017., 19:53   #44
Quote:
vojvo kaže: Pogledaj post
Provedi istraživanje o tome što Hrvati (kako voliš konstantno isticati) odnosno građani RH misle, treba li ukloniti/istrijebiti gay populaciju?
To ja nigdje nisam izjavio.

Quote:
Do tada nemaš na temelju čega tvrditi da je tako osim na temelju svojih šovinističkih stavova.
To ja nigdje nisam izjavio

Quote:
Neki smatraju da bi dijaspori trebalo ukinuti 3 zagarantirana mjesta u Saboru ili manjinama njihovih 8 pa to ne znači da HR dijaspora ne bi trebala postojati ili manjine u Hrvatskoj, osim ako se tebe pita
To ja nigdje nisam izjavio.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom