Pogledaj jedan post
Old 17.08.2017., 19:15   #60
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
AI što bi ona trebala napraviti? Podnositi to?
Imaš sina i nikad ne reci nikad. Tko zna što ti život nosi.
Da vidiš u životu bi smo trebali snositi posljedice svojih dijela. Naša djeca su naša odgovornost a raspad našeg braka i popuštanje uzice što se tiče odgoja djeteta, kao i sve naše frustracije koje unosimo u obitelj ISKULJUČIVO su naša greška. Djeca stim nemaju veze, ni pred zakonom ni pred zdravim razumom. Djeca samo pokupe ono što im je servirano.
Kakva je to majka koja se može odreći djeteta jer joj je reklo nekoliko ružnih riječi? A u isto vrijeme ta majka je svjesna brojnih svađa i ponižavanja koje su djeca morala slušati, svjesni da nemaju obitelj, da ih se razvlači uzduž i poprijeko i da su žrtva sve te grozne situacije.
Roditelj si jebote, nađi si muda i brini se o svojoj djeci. Obveza ti je da istrpiš i dječiju bolest, i izljeve bijesa i vrijeđanje. A nakon što si istrpila trebaš i dalje biti roditelj i rješiti problem kojeg imaš. Tko da ga rješi za tebe, sveti Ante, država, susjeda, ulica..? Kad ti pobjegneš problem ostaje i dalje, a kako ćeš se pogledati u ogledalo znajući da si q*** od roditelja..?

Quote:
Robert31 kaže: Pogledaj post
Govorili su oni meni i još štosta drugo...al kurvetina me najviše zapekla. Npr bilo je tu mnoštvo odjebi, odvaratna si, najgora mama, sebična , za sve kriva i sl...
Kad sam slomila nogu, stariji mi je reko da mu je žao što nije vidio kad sam pala i da me to karma sustigla jer on nema obitelj....a kad sam se dovukla do auta je tražio 50kuna koje sam mu prije obećala...i što je najgore ja sam mu ih dala jer mi se gadilo raspravljati s njim.
Bilo je svega..puno toga odvratnoga. Nisam se ja bez razloga našla u priči od moje prijateljice iz prvog posta.
Bilo je trenutaka kad sam stvarno zažalila što sam ih rodila. Pitala sam se šta mi je to uoće trebalo. I ne manje bitno...oni se nisu upristojili jer su shvatili neke stvari , nego ih je novi muž zastrašio ako budu prosti prema mami...onda....
Dakle imamo kupus, bivšeg, svađe, povlačenja i razvlačenja, djecu kao alat u maltretiranju partnera i konačno novog ljubavnika kojeg kao djeca trebaju prihvatiti za oca. A obzirom da ne prihvaćaju što je očigledno već jako zamjeraju i osjećaju se žrtvama i izigranima treba ih ubiti u pojam pa se našao ljubavnik da im postavlja granice umjesto tebe. Pazi on stranac postavlja pravila prema tvojoj djeci, a ti gledaš u čudu sastrane i pitaš se što se događa. Pa eto događa se sranje, ti si izgubila autoritet i djeca te ne mogu poštovati, kako traže krivca pronašli su ga u tebi, a mislim drugačiji tretman nisi mogla ni očekivati. To su tvoja djeca, tvoj propali brak, tvoja sranja i tvoja nepostavljena pravila i principi. Da sam ja jedan od tvoje djece bio bih strašno ljut na majku koja nije u stanju to biti, i ja bih te vjerojatno ponižavao jer kao mulac ne bih znao što sa svim bijesom u sebi, servirao bih ga tebi jer bi mi bila prva pri ruci kojoj bi to mogao napraviti.

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
I ti još uvijek kontaktiraš sa svojom djecom?
Ne bi mene više nikada vidjeli, niti bi pitala za njih.
Volim ih više nego sebe, ali da se tako ponašaju prema meni, ne bi imala milosti.
Odvratno mi je i pomisliti na takvo nešto. Porazno je biti takav roditelj. Ja mislim da pričaš gluposti, rijetko koji roditelj može napraviti nešto tako grozno, sve da ti je sin narkoman, lopov i zadnji kreten ipak je tvoje dijete.
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje radical change : 17.08.2017. at 19:30.
radical change is offline  
Odgovori s citatom