Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 23:05   #8199
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Pitanje ti je u najmanju ruku indiskretno i nepristojno. Ovo je forum - pravo mjesto gdje se raspravlja.
A mogao bi ti sam sebi postaviti pitanje: Zašto tebe smeta ono što što ja razgovaram s ljudima o datoj temi?
Mislim da ti je to prikladnije introspektivno pitanje?

Moja kožica - tvoj najjači argument? Baš mi je žao.


Ovo je tema o potrebi i prikladnosti pa čak i štetnosti religinske nastave u javnom obrazovnom sistemu. Mi ovdje iznosimo svoje argumente o temi u prilog svojim stavovima.

Jel vjeruješ ti u bezgrešno začeće? U postojanje anđela, u svetost svetaca, u moći bogova, u postojanje đavola?

Ili ćeš raspravu nastaviti iz rakursa moje kožice?
Tako je, ovo je forum-mjesto gdje se raspravlja
...gdje se postavljaju pitanja i komentira, ako si se uvrijedio mogao si bez problema preskočiti i ne odgovoriti mi. Ali, vidim smogao si hrabrosti i odgovorio si, čestitam. Pomičeš granice iz dana u dan

Čitao sam zadnjih nekoliko stranica rasprave na ovoj temi prije nego sam se uključio i konkretno kod tebe sam vidio posprdno odnošenje prema tome vjeruje li netko u Boga, jednog ili više njih, Zeusa i Atenu...

Nema priča o tome što je prikladno ili štetno za obrazovni sustav bilo koje zemlje ako se nisi u stanju pomiriti sa svjetonazorom drugih. I shvatiti da obrazovni sustav nije privatno vlasništvo. I pričati samo iz svoje perspektive što je za tebe prikladno ili štetno.

Ili pričati priče o napretku školstva ukidanjem jednog predmeta koji je uz to izborni.
Kao da to rješava sve... Kao da bi ukidanjem jednog predmeta u potpunosti izbrisati jedan svjetonazor iz obrazovnog sustava.
vojvo is offline