Pogledaj jedan post
Old 21.08.2007., 11:31   #34
Quote:
Cattleya kaže: Ne znam koji si tjedan trudnoce,ali niski tlak je za ocekivati u trudnoci. Jel ti srce lupa brzo ili sporo? Da li inace mirujes ili si u pokretu? Ja ne mislim da ti je to od pretrage. Pokusaj pojesti nest slano, popij vode, lezi na lijevi bok i noge na poviseno, koliko mozes.
Ako te sta tjesi, meni je svako jutro tako.
tete: Pa meni je takav tlak stalno, tako da je meni normalno. Pitanje je koliki ti je tlak inače, i da li ti je razlika veća ili manja od 10 za oba tlaka?

Pa, inace imam nizi tlak, recimo 120/60. I dobro se s tim osjecam. Danas mi je ok, valjda je to od pretrage. Inace, kad se penjem po stepenicama, nestaje mi zraka i bubnja mi u usima, a puls mi je milijun. To je tako valjda u trudnoci, svi mi vele. Ipak, thanks, curke.
Imam sad jos jednu situaciju, zeljezo mi je 11,3 (mjera je 11-25). To je ok. Ali ovo: UIBC 80,7 (mjera: 33-57) i TIBC 92 (mjera: 51-73). Kako mi je to tako visoko? Sta to znaci? Kuzim da ima veze s anemijom, ali me sokiralo tako veliko odstupanje. Zna netko sto o tome? Brinem se za bebu!!!! Ginu idem tek u petak, a sad je nema u ordinaciji. Help, pliz!

Zadnje uređivanje putnica : 27.09.2007. at 08:57.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom