Tema: Endometrioza
Pogledaj jedan post
Old 15.01.2009., 10:29   #1802
Quote:
rzaplatic kaže: Pogledaj post
čao cure,2dan imam menzes i endometrićna cista na lijevom jajniku boli ko luda,zapravo,još me nikada nije tako bolilo.Po danu dok sam na poslu poijem 2 do 3 tablete,jer moram radit,ali po noći,zapravo dok padne mrak poćinje bolit ko ludo i nikakve tablete ne pomažu.Neznam zašto se pojavila ta probadajuča,neugodna bol,od koje mi se zavrti u glavi,dobijem navalu vručine,osuše mi se usta i bude mi slabo.Neznam kako opisati koliko boli,nisam od onih koji se žale.Nisam ni mazohista jerb idem radit s takvim bolovima,samo imam plaču od 2.200,i nekako zaboravim na bol,malo kukam,no tko se morao borit s nekom bolesti ne razumije kako je to,eh da ste mi blizu ispekla bih vam brdo palaćinaka i kremšnita.Čuvajte se i pazite,ne zaboravite da ste jedinstvene,jer ne može svatko izdržati to što proživljavate svaki dan,ugodnu noč vam želim
meni su uglavnom menstruacije takve, prvi ili drugi dan - jedan je takav sigurno. i uzmem dan bolovanja ako je radni, cesto. da budem iskrena, ne mislim da si mazohista, ja ostanem na poslu kad mogu, ali odem kuci ako ne mogu da izdrzim ni sa tabletama. i ja imam prenose - vruce - hladno , groznicu , znojim se a hladno mi, znala sam i padati u nesvijest, a cesto i povracam. to traje mozda 2 sata da je bas, bas lose, onda me tablete uspavaju, i kad se probudim budem puno bolja. tad vec ne boli pretjerano, i mogu normalno funkcionirati. ako boli puno, popijem jos jednu tabletu i do ujutro sam bolja. uglavnom ne pređem tri tablete tokom menstruacije. meni pomogne analgin. cula sam da je nekim curama to smijesno, da im analgin moze pomoci, ali meni pomogne. probala sam i neke druge tablete, ali nisu mi pomagale, anagin me malo utupi i uspava, pa mi to odgovara. voltaren nisam smjela piti zbog zeluca, ali neke druge mi nisu pomagale, previjala sam se od bolova, i padala u nesvijest, iako mislim da nisam bas od onih sa jako malim pragom boli. zaista, svaka od nas mora naci onu tabletu koja jo j odgovara. moj doktor se sokirao da s takvim cistama ne padam stalno u nesvijest od bolova. tako da,... bas svi moramo naci neki recept koji ce nam olaksati "ovo stanje"
babygirl is offline  
Odgovori s citatom