Pogledaj jedan post
Old 04.01.2012., 22:08   #17
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
e pa vidiš. i mislila sam da je tako nešto, još nešto osim vašeg braka i vašeg odnosa. nije ni čudno da je puknuo i da mu je to bilo strašno razočaranje i šok... i briga za budućnost... zato, vidi se da se on i dalje koleba i razmišlja, ali da je pun gorčine.
pokušaj ga shvatiti i shvatiti koliko je to sve skupa njemu teško i da je u nekoj vrsti post-traumatskog šoka. ali naravno, postavi neke granice zbog svog mira i zbog svog psihičkog zdravlja, jer dugo se ne može normalno funkcionirati u tako nesređenoj situaciji.
Hvala na podrsci moram mu pokazati zube zbog djeteta I kao sto kazes, svog psihickog stanja. A I za njegovo dobro.

Njemu ce dugo trebati da se od svega ovoga oporavi, a cini mi se da je ulogu u svemu imala I cinjenica da u irskoj separated parents imaju kojekakva prava tako da je u tom svom kaosu pomislio I traziti novac od drzave (koja sala tu se moze claim back za 4 godine unazad) ali ja sam odbila potpisati da nismo muz I zena zadnje 4 godine??? Ima redovnu musteriju, zenu vozi na posao, radi u poreznom uredu i daje mu kojekakve savjete. A on trazi izlaz iz krize a pogled mu zamagljen. Za poludit, inace posten covijek nikada nista neposteno nije napravio, srecom je potrazio pomoc nadam se da ce biti bolje.
No istina ja se moram iz te situacije za sada odmaknuti.
ST72 is offline  
Odgovori s citatom