Pogledaj jedan post
Old 08.06.2003., 22:15   #14
Quote:
Glam kaže:
Pa nije te ona napila. Napio si se sam. I cisto sumljam da ce ona skocit na tebe. Pa i ako skoci opet se mozes izmaknuti. I ne stavlja ona paketice "Zainteresiranosti & Uzbuđenosti" u tebe nego ih ti sam to "proizvodis", pa onda imas izbor.
I za magijski utjecaj treba određena situacija, neće ti tek tako pasti u zagrljaj. Uostalom postoje lijekovi i za magijski utjecaj, tako da imaš izbora.

Quote:
Glam kaže:
"Sve se vraca, sve se placa", akcija-reakcija, uzrok-posljedica itd. Ako nekoga krenes "lupati cekicem po glavi", prije ili kasnije ce ti vratiti.
Kako će ti se to vratiti? Ako ja nekog klepnem po glavi a on, niti itko drugi zna tko ga je udario, kako bi se to moglo meni vratiti?

Quote:
Glam kaže:
Nadalje, ono sto radis nekom drugom to i privlacis sebi. Zato i imas izreke "dobro se dobrim vraca", " ne radi drugom ono sto nebi zelio da neko drugi radi tebi" itd.
Čini mi se da sam to već rekao, ne slažem sa sa time da ono što radiš drugima privlačiš i sebi. Zašto bi to bila istina?
To su za mene priče za strašenje male djece.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom