Pogledaj jedan post
Old 16.12.2003., 20:16   #8
Mislim da je mom starom to nesto normalno jer je i njega njegov stari mlatio. Jednom smo razgovarali i rekao mi je nesto u stilu kako je njemu dobro sto ga je stari povremeno istukao jer je tada moj stari shvatio da je pogrijesio. Ne sjecam se tocno, ali bilo je u smislu kako su te batine ustvari - pozitivna stvar. I rekao mi je da ako i ja ikada pomislim da je to pozitivno, da bi mu bilo drago da mu to dam do znanja. Ja sam mu rekla da mu nikada, ali bas nikada necu oprostiti sve one batine kada sam bila mala. Nikada.

Kazem, da je to bio samar-dva... ne bih nista rekla. Ali ono su bile bas batine. Remenom ili kuhacom. Neko vrijeme gotovo svakodnevno (sa mojih 12-13 godina).

Uvijek se postavljao sa stavom - Ja sam otac i treba me postovati! Uopce nemam griznju savjesti sto sam ga jucer lupila. Bilo je to prvi put da sam mu uzvarila. I drago mi je. Prvi udarac sam mu vratila refleksno, ostalo sam ga namjerno lupila. Tresnula sam ga nogom. I neka sam! I opet bi!

Sto bi policija napravila da ga prijavim? Sumnjam da bi poduzela nesto sto bi mi pomoglo. Zna li netko sto policija radi u ovakvim slucajevima?

Stara nema nista s time. Drzi se sa strane. Inace je ona jedna divna osoba i s njom nemam nikakvih problema. Nemam ni brata ni sestre.

Naravno, stari se daans ponasa kao da se jucer nista nije dogodilo. Jutros se zabrinuo da li me nesto boli jer sam lezala u krevetu budna i razmisljala. Usao u sobu i izljubio me kao pravi dobri tata.
A meni su noge svejedno danas plave... Trebat ce bar 2 tjedna da mi sljive odu.

Zadnje uređivanje bSh : 16.12.2003. at 23:39.
bSh is offline  
Odgovori s citatom