Pogledaj jedan post
Old 26.10.2006., 10:32   #9
Quote:
krix kaže:
Kupio sam prije štene patuljastog pinča koje je sada staro 3,5 mjeseca.

Zanima me:
- kad će skužiti da ne serucka na tepih (sporo nešto uči)
Hvala lijepo
Češćim (preventivnim) izvođenjem pas se ući da nuždu obavlja izvan mjesta gdje boravi. Moj (isto Pinč) je dosta brzo skužio radnju. Pokušaj mokraću pokupiti novinama i onda te novine odnesi na balkon ili lođu (naravno ako ju imaš). Povremeno ga odvedi na te novine i miris njegova urina će ga potencirati da na novinama obavi potrebno. Naravno to je za prvu pomoć.
Quote:
krix kaže:
- kad im se uši podignu na punu visinu
Meni je baš simpa izgledao s na pola (prelomljenim) podignutim ušima. Inače misli da do 6 il 7 mjeseca bi se mogle podići potpuno. Davno je to bilo kad je moj 14-godišnjak bio beba.
Quote:
krix kaže:
- kad ih se smije kupati
Bez prijeke potrebe još ne, a i inače što rjeđe. Kupi četku i od malena ga iščetkaj.
Quote:
krix kaže:
- šta im dajete dodatno za prehranu
Za bolji sjaj dlake povremeno žutanjak od jaja (ne bjelanjak). Moj inače jede skoro sve voće (banane, mandarine, jabuke, grožđe). Možda bi bilo dobro dodati mu neki kalcij preparat. I obavezno ka zaštiti četverovalentnim cjepivom.
Quote:
krix kaže:
- šetnje cca koliko vremena.
Minimalno tri puta dnevno. Sada dok je manji i češće kraće šetnje. Moj ima jednu do dvije od pola sata i jednu kraću (piš) šetnju. A i doma se s tenis lopticom naigra.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom