Pogledaj jedan post
Old 24.11.2011., 09:16   #84
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Moj blesavi mozak. EEG mi pokazuje neku dizritmiju, ali za to dobivam terapiju. Jesi ti išla na EEG? Nakon takve nesanice, trebali bi te slati.
bila sam na eeg-u i sve je uredno.
sve do nedavno sam mislila da je uzrok moje nesanice psiholoske naravi, iako nisam mogla shvatiti zasto! nisam pod stresom, imam normalan zivot s problemima kao i vecina ljudi, nemam nekih trauma iz proslosti. zato sam jako dugo pokusavala skuziti od cega mi to dolazi, jer nisam mogla povezati s nikakvim traumaticnim dogadjajem i sl.
onda sam saznala da citav niz bolesti, poremecaja i stanja moze dovesti do nesanice i sad se malo vise time bavim, jer mislim da moj problem lezi tu.
vec sam rekla al ponavljam, strasno mi ide na zivce sto nasi lijecnici obavezno nesanicu povezuju s psihickim stanjima i uopce ne uzimaju u obzir da postoje i drugi uzroci
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Ne. Sjećam se da me čak nikad nisu ni razumijeli. Npr., oni spadaju u one ljude koji, kad ih probudi buka ili nešto, samo se okrenu i zaspe ponovno bez problema. Kod mene nije tako. Mene kad probudiš, gotovo je. Imam slab san i ja više ne mogu zaspati. Ili zaspim za sto godina i, kad se probudim, mučim se još više. I njima to nikako nije bilo jasno.
moji starci relativno dobro spavaju, ali kad sam se raspitivala po siroj obitelji saznala sam da stric i teta imaju s tim problema otkad znaju za sebe. vidis, to je dobar starting point za dublje istrazivanje
anakonda is offline  
Odgovori s citatom