Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 21:15   #112
180. No 1 Sreli se Piroćanac i Crnogorac. Kaze Crnogorac: -'De si, časti ti? A Piroćanac kaze: - Sto ja, časti ti! Poslala: Maja

***. van konkurencije Hodaju Crnogorac i cura, pa je Crnogorac pita: - Vidju ti curo ono brdo? - Vidju! - A vidju ti curo ono drvo? - Vidju! - E dosta romantike hajde da se jebemo!

***. van konkurencije extra Kako izgleda crnogorska predigra? Crnogorac pita zenu: - Jesi l' budna?

***. Šta je gore: da umre jedan Crnogorac u Beogradu ili tri u Crnoj Gori? Jedan u Bgd-u. Ostala trojica dođu na sahranu i ostanu u njegovom stanu. A najgore je da ne umre ni jedan!

179. Kako Crnogorska lasta leti na jug?
-Uzleti pa ceka da se zemlja okrene do Afrike pa onda sleti

178. Gleda se Crnogorac pred ogledalom i divi se sam sebi:
-Eee, da sam samo jos 2 cm vislji, bio bi ka Njegos... da su mi ramena
samo 2 cm sira bio bi ka Car Nikola...
Gleda ga njegova zena i kaze:
-Da ti je jos samo 2 cm kraci, bio bi ka Carica Milica...

177. Prica Crnogorac kako se potuk'o sa Srbinom.
-I kako je zavrsilo?, pitaju ga prijatelji.
-Cuj, jado, a kako bi drugacije - njega odveli u lisicama ko pseto, a
mene na nosilima ka vladiku!

176. Pitali Crnogorca u koju bi se zivotinju najradje pretvorio.
-U zmiju!
-A zasto bas u zmiju?
-A, tako: lezis, a idjes!

175. Ide Crnogorac u javnu kucu i kako je glup odabere transvestita. Da se
junacina pokaze, pocne da guzi transvestita otpozadi. Nakon malo vremena
pruzi Crnogorac ruku napred da pomazi macu, ali uhvati "kitu". Jadan,
onako uplasen povika:
-Joj djevojko, pa ja te probi!

174. Sta Crnogorac prvo uradi posle dobrog sex-a? Prdne da izbaci kurton!!!

173. Poslije 3 mjeseca braka, Crnogorka zatraži razvod. Na sudu je sudac pita za razlog. Crnogorka kaže: - Tri mjeseca smo u braku, a nije me ni taknuo. Ja se trudim, oblacim cipkasto rublje i što sve ne, a on ništa. Pita, sada sudac Crnogorca što on ima reci u vezi toga. – Casni sude, nijesam znao da je tako hitno...

172. Kupi Crnogorac kilogram narandzi u prodavnici.
Prodavacica pita: "Hocete da ih spakujem u kesu"
Crnogorac: "Ne, no cu ih kotrljati.."

171. bilo takmicenje u bacanju cekica i od svih crnogorac baci najdalje pitaju ga kasnije kako to da si toliko bacio on kaze ALAT STO DALJE OD MENE.

170. Zasto Crnogorci vole grupni seks? - Zato sto onda lakse zabusavaju.

169. Na takmicenj u bacanju cekica u dalj, Crnogorac bacio cekic duplo dalje od svih. Novinar: - Kako ste uspeli baciti tako daleko? -Alat sto dalje od mene!

168. Crnogorac zove oca i kaze: - Odlucio sam napustiti elektrotehniku, dosta mi je bilo ovih 10 godina, prelazim na medicinu. - Ti kako hoces, ja ostajem!

167. Crnogorka trazi razvod. Na sudu je pitaju za razlog, a ona ce: 3 meseca smo u braku, a nije me ni taknuo. A Crnogorac ce: A, nijesam znao da je tako hitno.

166. Sretnu se dva Crnogorca: - Jel znas da sam danas radio? - Jel, a gde ti je antena?

165. Kojih znakova nema na crnogorskim putevima? - Radovi na putu.
sokre is offline  
Odgovori s citatom