Pogledaj jedan post
Old 21.08.2005., 13:08   #16
ĆEBAAAAAAAAAAAD!!!!!

Ma retardirano je putovanje, sve je puno nekih luđaka... postarijih, koji već treći, četvrti put idu na takva putovanja jer su dobre mušterije tih nekakovih sranja koje im tam pokušavaju uvalit, tipa ćebadi.

Dobio moj profesor, isto starkelja, dao meni, ja skupio dva najbolja frenda i išli se zajebavat. Skužio sam da hrpa 'first time' ekipe kupi neki kurac iz 'osjećaja krivice', jer kao ipak im plaćaju put i neki ručak i neko razgledavanje štatijaznam čega, Pazina, Rovinja, ovo ono, a kao, da mi sad ništa ne kupimo bili bi kreteni.

Sorry, buraz, ćebad je retardirana, frajer koji pokušava uvaljat spiku je neki ispolirani stari pederinjo-pedofil, ručkovi su porcije za izgladnjele etiopske mrmote koji boluju od salmonele i TBCa skupa, plus su banana, odsjeda se u tipičnom hotelu 'izvana gladac, iznutra jadac' uređenom u stravično seljačkom 'torta' stilu (štukature izgledaju ko ukrasi na torti). Mislim, ak imaš ekipu i ak na to gledaš kao na besplatni prijevoz i buksanje u kakvoj-takvoj rupi a ostalo si sve sam organiziraš onda može bit fora.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom