Pogledaj jedan post
Old 14.12.2008., 19:59   #13
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Večeras sam imao najboji sex u životu

No ipak, nisam došo ovdje da se sad hvalim. Zanimaju me slična iskustva i okolnosti zbog kojih je netko od vas doživio neki puta kao najbolji sex u životu.

Naime prvi puta u mojoj "karijeri" seksa dogodilo mi se da je curka svršila za vrijeme samog čina, i to prije nego sam ja imao i približnu namjeru završiti, odnosno svršiti.

Zapravo, nas dvoje toliko dobro okidamo jedno na drugo i toliko dobro funkcioniramo i nadopunjujemo jedno drugo, kako u krevetu, tako i izvan njega...toliko dobro da se čini kao da smo stvarno stvoreni da kročimo zajedno kroz život. Apsolutno nitko do sada me nije uspio ovako dobro "pročitati" u pogledu seksualnih potreba. Svi prije nje su bili apsolutna nula...da bi stvar bila bolja, isto je i s njezine strane...ona svršava bez iznimke kada ju zadovoljavam oralno.. i to je gotovo svaki puta uvertira u amjezing sex.

.. ali danas smo prešli na novu razinu.. heh.. bili smo u nekoj vrsti misionarskog položaja..ja sam bio na njoj, ali tako da sam objema rukama bio uprt u krevet, pritišćući njen klit sa svojom pubičnom kosti .. plus toga, u tom položaju se može uči dosta duboko... već smo se prašili dobrih 15-ak minuta, ja sam se taman zaigrao, kad je ona počela sve brže disati, osjetio sam kako me stišće u sebi....sve dok nije počela tiho stenjati..ma tako je svršila da sam gotovo i ja osjetio njezin filing.. uf... pitah ju da li joj sad smeta da se prašimo i dalje, jer ja sam taman fakat bio uhvatio priličan tempo... nije joj smetalo.. tak smo se prašili još kojih 15 minuta u par položaja i to taaako dobro, da se nikad, ali ama baš nikad nisam tako dobro osjećao....dalo mi je to novu energiju i prašili smo se tako dobro, takvom brzinom i jačinom da je novi novcati krevet počeo škripati... uf...

eto.. čisto sam imao potrebu podijelit to s nekim sad odmah... a i zanimaju me vaša iskustva mišljenja.. s obzirom na to da sam čuo od mnogih djevojaka da ne mogu ili nisu nikad uspjele svršiti tijekom samog čina ili općenito putem penetracije.. od nekih sam čak čuo da ni ne vjeruju u to da se tako može svršiti... eto, a i mojoj curki se to prvi put dogodilo..svaki put svrši kad joj radim oralno, ali kad se prašimo nikad to nije uspjela.. sve do sada

hehhh

curke, da vas čujem... iskustva? dečki? .. zanima me koliki sam zapravo sretnik

Auuuu skoro sam svrš dok sam ovo čitala

Opasan si srećnik
__________________
S.A.R.S.
plawka is offline