Pogledaj jedan post
Old 07.05.2009., 20:52   #12
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
pjegava, bi li ti mogla malo sažeti što te točno zanima? post je predug, dva puta sam ga čitala, a opet mi nije sasvim jasno

bez ikakvog razmišljanja, uvijek možemo reći da su uzroci bilo kakvog ponašanja isprepleteni. na nečije seksualno ponašanje i doživljaj vlastite seksualnosti utječe i odgoj, i stupanj društvene svijesti, ma sve do leptira u amazoni, da sad odem u krajnost

i ne znam u kom smislu pitaš za fizičku determinaciju. što točno pitaš? da li će cura koja ima veće sise biti opuštenija u seksu? da li veličina sisa utječe na to hoće li se definirati kao homoseksualna ili heteroseksualna?

ne zezam, ozbiljno pitam. po trudu koji si uložila u post, vidim da želiš ozbiljnu raspravu. za to je nužno točno definirati temu. aj pliz možeš li ponovo?
ukratno, zanimalo bi me cime je seksualnost osobe odredjena i sa cime se identificira? drustvene znanosti daju jedan odgovor koji mene ne zadovoljava jer zanemaruju taj faktor tjelesnosti koja ja ovdje nazivam 'faktor x' - jer ne znam cime je tocno odredjen. odnosno, znam intuitivno ali me zanima vise od te intuitivne spoznaje; zanima me od cega se tocno sastoji 'x-faktor'.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom