Pogledaj jedan post
Old 15.09.2010., 14:34   #421
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
(...) jer ne treba žaliti one koji su predmet sprdnje ako i jesu, nego one druge jer su takvi kakvi jesu

Sve si dobro rekla, sa svime se slazem!

Nikad toliko negativnosti prema debljim ljudima nisam vidjela od strane deblje osobe! A radno okruzenje ti je sramotno, spustati se na takvu razinu neprofesionalnosti na radnom mjestu i komentirati naglas neciji izgled...
I toliko si se "uzdigla" iznad nas, a trebala bi onda biti i malo mudrija - npr. savjetovati da u zivotu treba uzivati, napraviti sve sto zelis (nositi sto zelis) jer je zivot samo jedan, pogotovo ne primati uvrede od strane ljudi koji su iskompleksirani. Jer jedino ljudi koji nisu sobom zadovoljni komentiraju tako, vjerojatno ih zdere kako si jedna "jadnica debela" moze priustiti toliko slobode. A sto su deblji nesigurniji, to su oni sretniji i jos okrutniji. A ti ocito to radis, oblikujes svoj zivot prema tome sta ce neki krebil reci. I onda smo mi koje nosimo haljine iskompleksirane
I slazem se da je ovo tema za gdje i sto kupiti. Pogledaj par strana unazad tko je sve zapoceo.

Freakette, ne pratim inace tu temu, ali morala sam pogledati sad i evo jedna pohvala i od mene Jako lijepo se upakiras, a opet ne obicno i dosadno, supika!

Zadnje uređivanje SmthSpecial : 15.09.2010. at 14:41.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom