Pogledaj jedan post
Old 21.01.2003., 03:10   #1
Smile Mili, trudna sam...

U jednoj trgovini u jednom gradu radi jedna žena koja fenomenalno izgleda. Lijepa, zgodna, ejegantna. Nije to obična, svakodnevna ljepota, nego zbilja muški imaju dojam kao da su u bajku zalutali kad ju vide. Izgube se u vremenu i prostoru. Samo nju vide.

A ta žena, čovječe koju ona obleku ima! Ovih je dana to otmjena bunda, čizme radi kakvih se ja pred izlogom rasplačem... Al' svedno, opet ih kupiti ne mogu. Žena vozi dobar auto i uvijek je nasmijana. A osmijeh joj, naravno, fantastično stoji...

Kako spomenuta ljepotica nema muža mene je zanimalo odakle joj lova. Tajnu je razotkrila njezina kolegica. Pazite što je rekla...

"Ona ima ljubavnika. Točnije, više njih", veli njezina kolegica.

"Pa??", čudim se ja.

"Njezini su ljubavnici oženjeni ljudi", nastavlja njezina kolegica.

"Ma dajj.... Rvati nemaju novaca da djeci kupe knjige, nemaju za benzin pa im auto koji su kupili na kredu spava zimski san u garaži, a da imaju za skupe poklone ljubavnicama... Taman posla... Ne vjerujem."

"Stara moja, za lovu treba razraditi strategiju... Ona se jedno vrijeme zabavlja s njima i onda im kaže da je trudna. Predloži abortus u diskreciji kod nekog liječnika privatno, ali skupo je to... Da vidiš samo kako svi brzo pronađu novce da riješe stvar. Nikada niti jedan nije posumnjao u njezinu izjavu! Znaš, ja mislim da muškima imponira kad nekome naprave dijete. To dokazuje njihovu muškost koja im je u braku ponekad poljuljana."

???

I da, ta njezina kolegica kaže da uopće nema grižnju savjesti radi toga što malo slaže. Kad ti ljudi varaju svoje žene i svoju djecu, još jedna laž u nizu nije velik grijeh. A čizmice su na njezinim nogama fakat prelijepe...
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom